ĮKŪRĖJAS VYTAUTAS JONUTIS

"Joks darbas neturi prasmės, jei jį darai be meilės. 

Mūsų sėkmę lėmė siekis išlikti dorais, sąžiningais, suvokti taurių jausmų veikimo principus ir puoselėti amžinąsias tradicines vertybes. Nuoširdžiai tikiu, kad būtent individualus žmogus turi būti visa ko priežastimi, tik tada gyvenimas tampa gražus, pilnavertis ir dvasingas.

Tokią filosofiją diktuoju ne tik dirbantiesiems dirbtuvėse bei salonuose. Ja stengiuosi persmelkti ir mūsų pristatomus dirbinius. Esu tikras, jog gyvenimo kokybė priklauso nuo mūsų vidinio emocinio ir dvasinio pasaulio bei gerai save pažįstančių žmonių, kurie mus supa ir įkvepia.

Esu išties dėkingas visiems, kurie neabejoja manim ir jau daug metų yra kartu. Jų ir Dievo dėka galiu būti toks, koks esu ir sukurti vertingą palikimą".

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PAŽADAS

Jau tris dešimtmečius puoselėjame aukštą Lietuvos juvelyrikos kultūrą kurdami išskirtinį ir paveldėjimo vertą dirbinių dizainą, plėtodami profesionalias dirbtuves, ugdydami komandą ir perduodami mūsų namų paslaptis jau antrajai šeimos kartai. Nepaliaujamai sekame naujausias gamybos technologijas, neatsiliekame nuo pasaulinių juvelyrikos gamintojų.

Kreipiame išskirtinį dėmesį į medžiagų kokybę, jų kilmę, dirbame tik su laiko patikrintais sąžiningais tiekėjais, dažniausiai gauname ir geriausias kainas rinkoje, nes esame stambus gamintojas Lietuvoje. Mūsų vizitinę kortelę - aukso emalį - vežamės iš Limoges miestelio Prancūzijoje. Brangakmenius parsigabename tik tiesiogiai, briliantus - iš Antverpeno, kitus spalvotus akmenis – iš Amerikos, Afrikos ir Azijos šalių tiekėjų.

MŪSŲ PASLAUGOS

TEIKIAME JUVELYRŲ PASLAUGAS

Mūsų aukso ir sidabro meistrai gali suteikti papuošalų remonto, atnaujinimo, dydžių keitimo, graviravimo ir kitas juvelyrų paslaugas. Paslaugų kainos išlieka konkurencingos, nes mūsų gamybos ir remonto namai yra įsikūrę Šiauliuose - mieste, kurį nuo seno lietuviai vadina juvelyrų sostine. Net sudėtingiausi darbai mums įveikiami - esame gamybos ir remonto ekspertai jau virš 30 m.

PRIIMAME INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Mūsų kūrybos ir gamybos komanda mielai priima ir vysto individualius užsakymus. Dizainerių idėjos ir dailininkų eskizai ir / arba 3D vizualizacijos leidžia užtikrinti abipusį lūkesčių suderinimą su klientu ir įtraukti užsakovą į procesą. Mūsų namuose gimė vieni įspūdingiausių Lietuvos kūrinių - gal tai suteiks Jums pasitikėjimo ir kreipsitės dėl savo svajonių papuošalo į mus.

PREKIAUJAME BRANGAKMENIAIS

Esame vieni didžiausių ir seniausių gamintojų Lietuvoje, tad turime patikrintą brangakmenių tiekimo tinklą. Galime pasiūlyti briliantus, safyrus, rubinus, smaragdus, tanzanitus ir kitus juvelyrinius akmenis, įvairiausių kokybių ir visada už gerą kainą. Dažniausiai spalvoti brangakmeniai ir kiti akmenys mus pasiekia tiesiai iš Azijos ir Pietų Amerikos tiekėjų, o briliantai - iš Antverpeno.