Apie mus

Pačioje pasaulinio lygio juvelyrikos atsiradimo Lietuvoje pradžioje, dar 1994 m., žinomas juvelyras, o dabar kūrybos vadovas Vytautas Jonutis įkūrė PREMIÈRE juvelyrikos namus. Nuo įkūrimo PREMIÈRE kompanija užaugo ir tapo žinoma kaip patikimas, pažangus ir unikalia stilistika išsiskiriančios juvelyrikos gamintojas bei pardavėjas Lietuvoje. PREMIÈRE pritraukė dešimtis tūkstančių juvelyrikos mylėtojų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Šiandien juvelyrikos namai yra plačiai siejami su aukščiausia kokybe, autentišku dizainu ir protinga kaina.

Per du veiklos dešimtmečius PREMIÈRE pirmiausiai išugdė plačiai atpažįstamą kūrinių stilistiką, kuri pastebima ne tik prabangiuose kūriniuose, bet ir personalizuoto bei klasikinio dizaino kūriniuose. Taip pat 
PREMIÈRE daug dėmesio skiria reikšmingų juvelyrikos dirbinių idėjų bei savitos kompanijos filosofijos puoselėjimui. Kompanijos veikla yra paremta ne tik ilgamete patirtimi, bet ir amžinomis vertybėmis bei pagarba ir klientams, ir kolektyvui.

PREMIÈRE juvelyrikos namai vysto ne tik tradicinių juvelyrinių dirbinių asortimentą. Kompanijos
 juvelyrai jau ilgiau nei dešimtmetį yra preciziškai įvaldę ir seną, visame pasaulyje vertinamą, tačiau dėl sudėtingumo šiais laikais retai naudojamą, darbo su aukso emaliu techniką. Todėl šiandien PREMIÈRE namuose gimę dirbiniai drąsiai lygiuojasi į juvelyrikos legendos P. C. Fabergé darbus ir yra vertinami prabangių nišinių papuošalų mylėtojų.

Ieškantiems ypatingų sidabro dirbinių, PREMIÈRE juvelyrikos namuose galima rasti ir kitų kruopščiai atrinktų juvelyrikos prekės ženklų, tokių kaip: Gaura, Ganezzi, Bohemme, Giorgio Martello, My Imenso, Zaramella ArgentiJuveel ir dar daug kitų. Ženklai pasižymi Europietiška kokybe, žinomumu, išdirbtu dizainu bei gera kaina, prasidedančia nuo 10 Eur.

×