Mūsų kūrybinės dirbtuvės

Išskirtinės dirbtuvės Lietuvoje

Pagrindinės dirbtuvės įsikūrusios Šiauliuose 500 kv. m. patalpose. Į jas investuota jau daugiau nei 1 mln. eurų. Šiandien jos pajėgios įvykdyti ne tik serijinės gamybos užsakymus Europai, bet ir išskirtinius prestižinius dirbinius, atitinkančius aukščiausius kokybės standartus. Tai įgalina:
1. naujausi šiandienos juvelyrikos įrengimai: Solidscape printeriai, lazeriai, kompiuterinė įranga ir kt.;
2. talentingi dizaineriai, įvaldę preciziškos 3D juvelyrikos kūrybą;
3. patyrę auksakaliai;

juvelyrikos eskizavimas Premiere namuose

Dirbiniams naudojamas tik aukščiausios prabos auksas, paladis, platina ir sidabras, tik iš patikimų tiekėjų bei prestižinių parodų perkami aukštos kokybės brangakmeniai. Vienas svarbiausių geros šiuolaikinės juvelyrikos elementų – kūrybiškumas. Tačiau jis vienas nieko vertas, jei juvelyras nemokės dirbti su naujausiomis technologijomis ir nebus puikus savo amato meistras.

Laiko patikrinta komanda

Kompanijos juvelyrai ir dizaineriai yra laiko patikrinti profesionalai, kurie yra jau daugiau nei dešimtmetį kartu, o dalis jų – net daugiau nei 23 metus. Jie nuolat dalyvauja prestižinėse parodose ir specialiuose kursuose bei pamokose tarptautiniu mastu, todėl jau gali drąsiai lygiuotis į auščiausios juvelyrikos kokybės standartus ir net diktuoti tendencijas.
×