BESPOKE

DĖL KLIENTŲ PANAIKINOME VISAS MŪSŲ RIBAS MENO KŪRYBOS IR ATLIKIMO ERDVĖJE

MŪSŲ KŪRINIAI NEATKARTOJAMI, MŪSŲ PATIRTIS  IR KOMANDA - STIPRIAUSI LIETUVOJE. 

Naujus projektus priimame smalsiai, atsakingai ir ryžtingai. Kiekvieną jų išpildome individualiai, įsitraukdami, glaudžiai bendraudami su užsakovu. Svarbiems dirbiniams dažniausiai pajungiame visą kūrybos komandą – projekto vadovą, technologą, dizainerį bei auksakalį. Nauji individualūs užsakymai verčia nuolat tobulėti, augti, išsaugoti begalinį susidomėjimą savo dirbtuvių galimybėmis ir investicijomis į jas, savo ekspertiškumu, kuriama produkcija ir tarptautinėmis tendencijomis. Patikėkite savo papuošalą ar kitą juvelyrinį kūrinį mums, mes galime įgyvendinti net ir neįtikėtinai atrodančią idėją.

-

SIEKIANT TOBULUMO

Aukštas mūsų meistrų ekspertiškumas, suderintas su išugdytu meno suvokimu ir visais gamybos procesais, atliekamais tik mūsų dirbtuvėse, leidžia sukurti išties unikalius rankų darbo kūrinius, atitinkančius aukščiausius juvelyrikos meno ir kokybės standartus. 
Kiekvienas juvelyrinis dirbinys, prieš patekdamas į kliento rankas, yra kruopščiai išegzaminuojamas pro mikroskopą viso gamybos proceso metu. Akylai stebime, kad papuošalas atitiktų aukščiausios kokybės reikalavimus ir būtų amžinas. Tik įsivaizduokite, kiek laiko yra skiriama kiekvieno dirbinio poliravimui, akmenų inkrustavimui ir užbaigimui tam, kad pateisintume savo sukurtą gero gamintojo reputaciją. 
-

ISTORINIS PALIKIMAS JUVELYRINIUOSE KŪRINIUOSE

Istoriškai taip susiklostė, kad individualiai nukaldinti juvelyriniai dirbiniai lydėjo visas ypatingas progas, tokias kaip vaiko gimimas, vestuvės, santuokos jubiliejus ir kitas. Dar Viktorijos laikais rankų darbo papuošalai darėsi vis išraiškingesni, sudėtingesni, jiems buvo pradėti naudoti reikšmingi simboliai. Šią gražią tradiciją siekiame atkurti ir mes.
-
Dažnai klientai kreipiasi jau su savo idėjomis - nori įamžinti šeimos simbolį ar herbą. Tačiau dar dažniau jie ieško mūsų pagalbos, apibūdindami tik progą, papuošalo gavėją ir lūkesčius. Ilgalaikė mūsų kūrybos komandos patirtis ir meninis išsilavinimas bei kelionės po tarptautines parodas ar tiesiog kelionės leidžia nenutrūkstamai pildyti reikšmingų simbolių, motyvų ir idėjų skrynią. Profesionalus domėjimasis menu, kultūra, religija, architektūra ar gamta leidžia Jums padovanoti apgalvotus, svarbius ir laikui nepavaldžius dizaino sprendimus.
  -

3D VIZUALIZACIJOS - ABIPUSIAM UŽTIKRINTUMUI

 
Dirbinių idėjos pirmiausiai pavidalą įgija mūsų dailininkų rankų atliekamuose eskizuose. Vėliau, kad klientas galėtų dar tiksliau įsivaizduoti siekiamą rezultatą, dirbiniai yra perkeliami į kompiuterinę 3D erdvę, kuriamos erdvinės vizualizacijos, video prezentacijos, projekcijos ant rankos, ausies ar kaklo. Jei kuriamos skulptūros, jos pateikiamos ir norimo interjero fone. Šiam procesui skiriame itin didelį dėmesį, juk Jūs norite aiškumo ir pasitikėjimo. Be to, tai leidžia Jums įsitraukti ir pakreipti kūrybos procesą norima linkme.
 -

AMŽINO DIRBINIO GARANTIJA

 
Prabangiems individualiems užsakymams suteikiame ypatingą garantiją, reiškiančią, kad jau nuo kūrybos pradžios technologiškai įvertinome ne tik grožį, ergonomiškumą, bet ir visas galimas nešiojimo grėsmes. Be to, galite būti tikras, kad viso gamybos proceso metu dirbinys buvo kruopščiai egzaminuojamas, jo gamybai buvo naudojamos tik atsakingai atrinktos medžiagos. Dėl to PREMIÈRE gali užtikrinti, kad komandos meistriškumas, profesionalus procesų valdymas ir panaudotos medžiagos leido sukurti amžiną kokybę.
×