Mūsų Istorija

PREMIÈRE juvelyrikos namų durys buvo atvertos pačioje Lietuvos juvelyrikos istorijos pradžioje - 1994 m. Šiuo metu PREMIÈRE peržengė savo sėkmingos juvelyrikos kūrybos ir pardavimų veiklos dvidešimtmetį - kompanija yra žinoma ir mylima jau ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
 
Juvelyrikos namų PREMIÈRE įkūrėjas ir kūrybos vadovas Vytautas Jonutis prisimena šios istorijos pradžią - prieš dvidešimt metų papuošalų paklausa sparčiai augo, tačiau vartotojai nebuvo išlepinti pasirinkimo gausos. Tuometinės juvelyrikos kompanijos, tuo tarpu ir PREMIÈRE, dirbinius masiškai importavo iš kitų užsienio šalių. Tačiau V. Jonutis visada nujautė, kad tai laikina ir pirkėjai galiausiai ims ieškoti išskirtinio dizaino kūrinių, turinčių išliekamąją vertę. Netrukus tai pasitvirtino, o šiandien ši tendencija yra ypač ryški.
 
Lietuvių kompanija PREMIÈRE savo kūrybinę veiklą pradėjo vykdydama specialius užsakymus. Lydinti sėkmė įkvėpė ryžtis didesniam iššūkiui - vystyti aukštosios juvelyrikos prekės ženklą, garbingai atstovaujantį Lietuvą. Tuo metu tai atrodė bauginančiai - V. Jonutis su komanda buvo vieninteliai rizikuojantys tokiu mastu juvelyrikos srityje. Tada buvo svarbios ne tik investicijos į gamyklą, bet ir į įmonės kolektyvą. Augant įmonei ir jos vertybių skalei, darbuotojų brandumas, profesionalumas ir atsakomybė taip pat augo. Dauguma jų su kompanija išliko nuo pat įkūrimo.
 
Nesvarbu, ar kuriami kasdieniai papuošalai, ar prabangūs vakariniai juvelyriniai dirbiniai, PREMIÈRE laikosi aukščiausios kokybės gamybos principų: dirbinius rankomis apdirba patyrę juvelyrai, o gamybos priemonės ir medžiagos yra kruopščiai atrenkamos ir importuojamos iš patikimų Europos tiekėjų. Šis prekės ženklas nei kokybe, nei dizainu, nei puoselėjamomis vertybėmis nenusileidžiančia prabangiems pasauliniams juvelyrikos prekės ženklams. 
 
Kai kokybė tampa ne prabanga, o savaime suprantama vertybe, tai pagaliau galima koncentruotis į tokį meną, kuris apjungia kliento laimę ir amžinas vertybes. Būtent dėl išskirtinių simbolių, kurių semiamasi iš ilgaamžės religijos išminties ar kultūros bei architektūros palikimo, PREMIÈRE papuošalus labiausiai mėgsta subrendę, save pažįstantys vartotojai, ieškantys įkvėpimo.
×